Półfinaliści wyłonieni!

Po dziesięciu koncertach, które odbyły się w krakowskich Fortach Kleparz, festiwalowe jury i internauci wybrali 6 zespołów, które przejdą do kolejnego etapu rywalizacji o 40.000 zł. Są to: Agyness B. Marry, Edyta Górecka, The Blu Mantic x Haarpagans, Kolory, LET Live Electro Therapy oraz Seven on Seven. Przekrój stylistyczny jest dość szeroki - od delikatnego indie rocka, przez ostre riffowe granie, aż po mocno osadzony hip hop, stąd można przypuszczać, że zakwalifikowane zespoły nie dadzą się nudzić publiczności ;).

Kolejną częścią Festiwalu Supportów będą warsztaty w Muzycznej Owczarni, które rozpoczną się w styczniu i potrwają tydzień. Podczas warsztatów zespoły będą pracować pod okiem najlepszych polskich producentów nad swoim materiałem oraz - jak w każdej edycji - nad wybranym utworem małopolskiego artysty. Te ostatnie zostaną zaprezentowane na finałowym koncercie warsztatów 13 stycznia 2018 r. 

Dalej pozostają już tylko koncerty półfinałowe w ramach cyklu Krynica Źródłem Kultury i finał, podczas którego zmierzą się ze sobą dwa najlepsze zespoły.