Festiwal Supportów to jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń kulturalnych w Polsce. W tym roku organizatorzy przygotowali naprawdę interesujący i okazały program, z wieloma godnymi uwagi występami artystów z całego świata. Jeśli jesteś fanem muzyki lub tylko szukasz niewiarygodnych wrażeń, musisz być na Tych Supportów!

A jeśli chcesz wiedzieć, kto zwycięży w tym roku? Zostań członkiem głosowania! Po raz pierwszy, oprócz jury Festiwalu Supportów, dostaniesz okazję oddać głos – Twój głos może zadecydować o tym, który zespół otrzyma specjalną nagrodę: Złoty Głos.

Jeżeli już zdecydujesz się wziąć udział w głosowaniu, chcielibyśmy Ci pomóc podjąć decyzję. Przygotowaliśmy listę 10 najlepszych koncertów festiwalu. Zapoznaj się z nimi i przekonaj się, który artysta Twoim zdaniem na to zasługuje.

Kacper HTA „Fantasmagorias” – poetycki artysta polskiego scenariusza hip-hopowego, tak sucho przedstawiany, lecz o pełnej gamie miksowanych gatunków tanecznych. Jego utwory dotyczą piękna i trudno pojmowanego życia miejskiego oraz dobrymi skutkami hip-hopu na społeczeństwo.

Tine K Home – ta grupa od lat cieszy się popularnością nawet poza granicami Europy dzięki swej agresywnej muzyce i intensywnym energiom pobudzającym publiczność na każdym koncercie. Ich muzyka stanowi doskonałe połączenie reprezentatywnego stylu hip-hopu i nowoczesnego popu.

Quintessence – ambitny projekt hop-hopu widmowego warszawskich producentów Borssa Granda i Pawła Marii Kowalewskiego. Ślady tworzone przez Quintessence odwołują się do gwałtownego styl szuflady Wu Tang Clan i inspiracja boondocks animacje Japona., Tworzone w samplach postapoeliocytocinicia (rapcore).

Wiosna jest czasem na muzyczne świętowanie, a co może być lepszego niż “Supporty Festiwal”? Jest to wyjątkowe wydarzenie, które poświęcone jest naszej scenie graczy muzycznych. Co może być lepszego niż spotkanie się i dobry czas spędzony z innymi fanami?

Festiwal Supportów ma przyciągnąć całe mnóstwo osób. Nastąpi rywalizacja między supportami konkurującymi o tytuł najlepszego z najlepszych. Festiwal będzie miał dwa główne elementy: Zawody i Głosowanie. W “Zawodach” uczestnik będzie miał okazję pokazać swoje umiejętności grając sola oraz samoloty instrumentalne. Każdy, kto wygra będzie poddany ocenie jurorów. Podczas głosowania, publiczność będzie uczestniczyła w oddawaniu głosów na swojego faworyta, aby dowiedzieć się, kto zostanie oficjalnie ogłoszony jako “The Best Support Mucisian of 2021”. Rekordziści mogliby także wygrać nagrody w specjalnej ceremonii wręczenia nagród.

Jednak zanim do tego dojdzie, musi nastąpić głosowaniew Głosowanie ruszy już jutro (1 maja). Ten stan specjalny potrwa aż do 31 maja 2021 roku i każdy będzie miał okazję oddać swoj głos na swojego faworyta. Aby to zrobić potrzebna będzie rejestracja dopiero wtedy możesz przesłać swoje nominacje dla 3-ech favoritów spośród dwudziestu popularnych supportów muzykalnych na liście ŁZK-twenty21. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowe festiwalu Supportów, aby znaleźć więcej informacji na ten temat. Otrzymujemy również informacje od fanóws pochodzacych ze WSZYSTKICH CZℂCI POLSKI – co czyni nasze wydarzenie naprawdê unikatowym i jeszcze bardziej ekscytujacym!

Tylko dzień pozostał do wybuchu emocji, jakie przyniesie odbywający się każdego roku Festiwal Supportów. W tym roku te same zainteresowanie i aktywność, która panuje przed samym festiwalem, wzbudza wiele obaw co do tego, kto zwycięży. Jednak nie musimy martwić się o odpowiedź na to pytanie. W zamian za to, możesz i powinieneś oddać swój głos!

Festiwal Supportów jest szansą dla ludzi ceniących sztukę i talent aby podkreślić ich wartość. Wyróżnienia festiwalu są przyznawane w różnych kategoriach w zależności od wrażenia, jakie zespole tworzone miało nagranie. Nagrodzone prace muszą być odważne oraz silne aby miały szansę na uzyskanie uznania jury festiwalu.

Ubiegłorocznym organizatorem tego wydarzenia był popularny producent muzyczny, Baso, który po raz pierwszy wezwał publiczność do osobistego głosowania na ulubionego wykonawcę lub grupę. Głosowanie jest prostym sposobem na okazanie swojej pomocy i poparcia dla uczestników Festiwalu Supportów oraz można je oddać online poprzez stopklatka i aplikacja mobilna. Dodatkowo, oprócz popularności głosować może każdy utwór po raz pierwszy (co tak naprawdę wygrywa go ze wszystkich innych).