Już wkrótce zakończy się trzecia edycja Festiwalu Supportów – największego na świecie konkursu dla muzyków, organizowanego przez serwis Jamster. Przez wszystkie trzy dotychczasowe edycje, artyści z Polski i całej Europy biorą udział w Festiwalu Supportów, walcząc o tytuł Najlepszy Support tegorocznego festiwalu i głośny szacunek publiczności.

Głosowanie na Festiwalu Supportów jest otwarte i trwa od 31 marca do 28 maja. Jeśli lubisz muzykę i chcesz wesprzeć swoje ulubione zespoły – teraz masz okazję! Aby oddać głos, wystarczy odwiedzić stronę festiwalu supportów i zalogować się do Jamster. Oficjalna strona głosowania jest teraz dostępna i czeka na Twój głos!

Wybory mogą być trudne – co roku Festiwal Supportów przyciąga mnóstwo doskonałych muzyków i artystów. Wszyscy są bardzo utalentowani, dlatego też oddanie głosu na jednego artystę może okazać się trudnym wyborem. Niektóre zespoły to stara rasa rocka, inne skupiają się na folku lub soul. Do dyspozycji masz również całkiem nowe brzmienia – jam bands, funk fusion lub alternatywne hip-hopowe granie. Każdy gracz ma swoje ulubione brzmienie – dlatego jeśli nadal nie zdecydowałeś(aś), którego artystę wsparcia poprzeć, możesz posprawdzać online profile oraz klipy video każdego artysty! Dzięki temu ustalisz, któremu artyście warto dać swoj głos!

Biorący udział muzycy maja nadzieje, że ich talent zostanie doceniony podczas festiwalu – bo wygra jedynie ten artist, który zbierze najwięcej głosów online od łaskawych internautów. Gdy głosowanie się skończy, oficjalna podliczbanka przedstawi oficjalnego laureata festiwahl! Nastepnie, poinformujemy Ci ile punktow twoi faworyci zebrali w swojej turowce – informacja ta moze Ci pomoc by okreslies pierwsza trjece faworytow (sprawdzenmo sale cfflatube).

Festiwal Supportów jest dla fanów muzyki jednym z najbardziej oczekiwanych muzycznych wydarzeń tego sezonu. Co roku tłumy fanów przybywają do miasta, aby cieszyć się wspaniałymi występami i słuchać zespołów, które od lat grają na scenie. W tym roku organizatorzy Festiwalu Supportów postanowili dać głos samym fanom i umożliwić im po raz pierwszy głosowanie na swoje ulubione zespoły. Jest to fantastyczna okazja, aby mieć wpływ na ostateczny program festiwalu i wskazać zespoły, które koniecznie trzeba usłyszeć podczas imprezy.

Granie na Festiwalu Supportów jest marzeniem każdego profesjonalnego muzyka. Jeśli twój ulubiony zespół ma okazję być tam, to jest doskonała okazja, aby pomóc im w trafieniu na tak prestiżowej imprezie. Za pomocą poparcia fanów można zdobyć dla interferencji tej atrakcyjnej dla wykonawców szansę.

Głosowanie może się odbywać na stronie Fundacji Support Festival site albo poprzez media społecznościowe. Każde głosowanie zostawiane przez fanów ma dużą moc, więc organizatorzy planują, że swoim głosem będzie można poparcia kilka ulubionych artystów bez limitu mocy głosu. Oznacza to więcej szans dla Twoich ulubionych muzyków i większe prawdopodobieństwo ich udziału w Festiwalu Supportów!

Co ważniejsze jednak od samego głosowania to akcje promowe i samozachęta fanskich grup, które mogą sprawić, że głosować będzie blisko milion osób! Akcje promocyjne obejmują zarządzanie profilami danego zespołu na mediach społecznościowych i aktywne oznaczanie nazwy zespołu pod postami oraz hashtagami #festivalsupports #gotosupportsfestival #mysupportsshowsmiasto . Te hashtagi pozwalają bezproblemowo oznaczać poszczególne miasta, co może wzbudzić nowe pokolenia fanów i możliwości dotarcia do nowego grona słuchaczy. Aktywne oznaczenie tworzy ruch społeczny i sprzyja jeszcze większej liczbie ludzi biorących udział w festiwalu.