Back to All Events

Need More Clouds

To najmłodszy zespół całego Festiwalu Supportów. Powstali w 2013 r. i od tamtej chwili są wierni swoim inspiracjom: Red Hot Chili Peppers, Rage Against The Machine, Kasabian i Black Keys. Już w styczniu 2014 r. grupa weszła do studia by nagrać swój pierwszy autorski utwór „Grenades behind flanges”, do którego następnie powstał teledysk. Dostali 4x TAK w 8. edycji popularnego telewizyjnego show „MUST BE THE MUSIC”. Jurorzy nie szczędzili im pochwał:

Piotr Rogucki: - Spontaniczność, energia, która w was jest i tak naprawdę profesjonalizm, który bije z koncentracji na muzyce…wasza zabawa wynikała z tego jak ta muzyka was kręci. To było autentyczne i stuprocentowe i naprawdę super się na was patrzyło. Czad chłopaki, jak ja wam zazdroszczę. 

Adam Sztaba: – Ja po prostu cały czas nie mogę uwierzyć jak patrzę ile macie lat, 14, 15 i wokal 17, tak? Zgadza się to? To ja już dziękuję i gratuluję z całego serca. Zespół przeszedł również aż do finału eliminacji Przystanku Woodstock 2017, zagrał na Festiwalu Jarocin 2015, a na Rock in Mińsk 2016 zgarnął główną nagrodę. W skład zespołu wchodzą Mikołaj Rękas (wokal, gitara), Hubert Kapturkiewicz (bas), Gabriel Rękas (perkusja) i Kuba Golec (gitara).

Earlier Event: May 30
Hengelo
Later Event: August 6
Waiting For An Audience