Back to All Events

Elenor Grey

Pochodzą z Poznania, a swój początek datują na rok 2012. Obrany kierunek, którego zespół absolutnie nie chce definiować, zaowocował mieszanką kilku stylów muzyki gitarowej. Jak mówi wokalista, Alan Garstecki: - Inspiracje czerpiemy ze wszystkiego co powoduje u nas ciary. Nie chcemy kopiować, naśladować, dążymy do tego aby uzyskać własne, niepowtarzalne brzmienie i styl. 

Wzajemna przyjaźń muzyków oraz totalnie różne charaktery pozwoliły stworzyć fantastyczną atmosferę w zespole. Elenor Gray to połączenie doświadczenia i obycia z młodością i polotem, co w efekcie daje nietuzinkową mieszankę luzu, spokoju i szczerości płynącej od muzyków.

- Każdy koncert jest dla nas tak samo ważny. Na scenie zawsze dajemy z siebie 120%, a poza nią dbamy o to, aby w każdym aspekcie być profesjonalistami. Muzyka to nasz sposób na życie, a scena to nasze środowisko naturalne - jak sami mówią. Koncertowali m.in. z I Am Giant, Lonely The Brave, Acid Drinkers, Luxtorpedą, Happysad, Muchami, Hunterem, Proletaryatem, Bednarkiem, czy Comą. Płyta „K-R-Y-S-T-Y-N-A”, bo tak nazywa się ich debiut, ukazała się w październiku zeszłego roku. W skład zespołu wchodzą: Alan Garstecki (wokal), Jacek Idźkowski (gitara), Marcin Łatko (bas), Jarek Majer (gitara) oraz Daniel Maliszewski (bębny).

Earlier Event: August 27
Helolove
Later Event: September 3
Sonbird