Skład jury edycji 2017

W tej edycji Festiwal Supportów może się pochwalić wyjątkowo mocnym jury. Sprawdźcie, kto w tym roku będzie oceniał zespoły na festiwalowych scenach.

 
 
Piotr Ferster

Piotr Ferster

– wieloletni nieformalny dyrektor Piwnicy Pod Baranami, przyjaciel Piotra Skrzyneckiego, manager i założyciel impresariatu, z którym współpracuje wielu znanych polskich artystów, w tym m.in.: Grzegorz Turnau, Andrzej Sikorowski, Grupa pod Budą, Zbigniew Wodecki, Jacek Wójcicki.

 
fot. Dzień Dobry TVN

fot. Dzień Dobry TVN

Zygmunt „Muniek” Staszczyk 

– muzyk, lider i wokalista zespołu T.LOVE, T.LOVE Alternative, frontman projektu Szwagierkolaska, legenda polskiej muzyki rockowej. Autor tekstów m.in. do przebojów: "Wychowanie", "Warszawa" czy "Chłopaki nie płaczą". Współpracował z najważniejszymi polskimi artystami. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV.

 
Jarek Szubrycht

Jarek Szubrycht 

– dziennikarz muzyczny. Redaktor naczelny kwartalnika Gazeta Magnetofonowa, pracownik Interii, współpracownik Polityki i OFF Festivalu Katowice. Pisał m.in. dla Machiny, Przekroju, Dziennika, prowadził serwis T-Mobile Music i Red Bull Muzyka. Autor książek „Maryla Rodowicz. Wariatka tańczy”, „Vader. Wojna totalna” i „Nie tak łatwo być Czesławem”. Od czasu do czasu wokalista i autor tekstów w zespole Lux Occulta.

 
Jan Malski

Jan Malski 

- muzyk, manager. Od 2010 roku związany z Klubem Muzycznym Forty Kleparz w Krakowie gdzie pełni obowiązki managera koncertowego klubu. Od 2014 roku dyrektor artystyczny cyklu „Krynica Źródłem Kultury” oraz - od 2016 roku - I edycji Hej Fest w Zakopanem i Festiwalu Supportów. W przeszłości związany również m.in. z Antyradiem, Grand Music Club w Kielcach oraz Muzyczną Owczarnią w Jaworkach, gdzie od 4 lat jest jednym z wykładowców odbywających się tam ogólnopolskich warsztatów muzycznych.